en

KESME – DELME – ŞEKİLLENDİRME

Yarış Kabin; müşteri özel isteği, memnuniyeti ve talepleri için deneyim ve becerisini, teknoloji ve yenilikler ile harmanlayan bir dünya markasıdır.

Kesme, Bükme ve Şekillendirme tesisimizde; sac ve profil hammaddelerini yüksek teknoloji yardımı ile işliyoruz. Soğuk şekillendirme yönteminin kullanıldığı süreçlerimizde; bükülmüş profilin robot ile kesimi, robot yardımı ile büküm operasyonunun yapılması ve hammadde yönetiminde ise FIFO (First In First Out) uygulanması ile sektörde fark yaratıyoruz.  

Kesme

Sac ve profil hammaddelerinin, müşteri beklentileri ve istekleri doğrultusunda tedarik edilerek; 2D, 3D lazer kesim ve Robotik lazer kesim operasyonlarının yapıldığı süreçtir. 

Delme

Sac ve profil üzerinde hassasiyet gerektiren dairesel, hegzagonal veya çeşitli ölçülerdeki delikler; CNC ve Robot teknolojileri sayesinde yüksek hassasiyette kesme operasyonu ile birlikte uygulanmaktadır. 

Şekillendirme

Sac ve profil hammaddelerinin, bir sonraki istasyona veya müşteriye hazır hale getirildiği adımdır. Yarış Kabin tarafından tasarlanan ve üretilen kalıplar sayesinde; sac ve profil büküm tesisimiz tüm müşterilerine CNC ve Robotik Makina parkı ile hizmet vermektedir.